Projekty a stavebnice

Malý velký EL84 SET

triodový zesilovač 2x2,5W s EL84

EL84 SETZdánlivě malý výkonem, ve skutečnosti veliký zvukem. Jeho znění mě opravdu překvapilo. Hlasitost při použití např. Fostex 206 je na 12h více než dostatečná,, při večerním poslechu v bytě, by jistě rušila sousedy :-)

 

V novém kabátě nový zesilovač

EL84Tak jak název napovídá, EL84 je nyní k mání i v kompletním designu, který je pojat v retro stylu Art Deca. A v tomto novém obalu se ukrývá upgrade celého přístroje na "ultralineární" zapojení, které má nejen pozitivní vliv na kvalitu zvuku, ale i výkon vzrostl na skvělé 4W.

Citlivé dvoupásmovky

8PNe každému vyhovuje specifické kouzlo širokopásmových reproduktorů a proto je tu k dispozici stavebnice dvoupásmových sloupových reproskříní osazená dvěma reproduktory o velikosti 8' (20cm) Relativně vysoká citlivost a celková konstrukce předurčuje tyto nevelké bedýnky i k elektronkovým zesilovačům uvedeným výše, se kterým si velmi rozumí.

PC hudební centrum

HTPCNejvětší aktualizace audia, kterou jsem provedl za posledních10 let. Z PC hraji od roku 2007 a většinou se veškeré upgrade týkalo softweru. Nyní jsem se zaměřil na hardware a výsledek je nad očekávání. Na kvalitním PC takřka nerozeznám 44,1/16 od Hi-Res, mám pocit, že dobře nahrané CD je hraje lépe, než dobrá LP.

Zpět nahoru